ATLETİZM

Atletizm

Egzersiz aktiviteleri listesinde, koşu oldukça üst sırada yer alıyor. Koşmanın pratik faydaları arasında kolaylık ve kolayca erişilebilirlik sayılabilir ancak sağlık açısından bakıldığında, hem vücudunuzu hem de beyninizi iyi durumda tutmanın etkili bir yoludur.

Pek çok uzman, insan vücudunun olduğu gibi şekillendiğini düşünüyor çünkü son derece etkili dayanıklılık koşucuları olarak geliştik. Kalça ve ayağımızın şekilleri, bacaklarımızın uzunluğu, şok emici omuriliklerimiz ve terleme kabiliyetimiz kilometrelerce koşmamızı mümkün kılar.
Bu nedenle, koşmanın bedenlerimiz ve beyinlerimiz için bir dizi fayda ile güçlü bir şekilde bağlantılı olması şaşırtıcı değildir.

Sporcular İçin Antrenman Programları

YüzBinKoş Spor Kulübü’nde eğitmenlerimiz size özel koşu programlarını belirlemeden önce sizi bazı testlere tabi tutarlar.
Cooper testinin yanı sıra laktat testi ile tüm nabız değerleriniz ve laktat eşiği değeriniz öğrenilerek size özel konforlu bir antrenman programı hazırlanır.

Eğitim Programları

Koşu Antrenman Programları

  • Hedef yarışlara özel online antrenman programları
  • Teknik Drill antrenmanları
  • Koşu Takım antrenmanları

Kuvvet Antrenmanları

  • Formunuzu korumak ve vücut direncinizi ve branşa özel kuvvetinizi arttırmak için antrenman programları

Hemen Başvur!

Tek yapman gereken formu doldurmak. En kısa sürede, belirttiğin iletişim bilgilerin üzerinden seninle detaylı bilgileri paylaşacağız.
[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder