ONLINE COACHING

YBK / YüzBinKoş Online Coaching

YüzBinKoş Spor Kulübü eğitmenleri olarak siz nerede olursanız olun biz size özel antrenman programları hazırlamak, bunları takip etmek ve güncellemek için burada hazırız. Online Coaching programının ilk etabında sizden bazı detaylı bilgileri alıyoruz. Fiziksel özellikleriniz, sağlık durumunuz, antrenman yapma imkanlarınız gibi bilgileri aldıktan sonra kısa bir adaptasyon ve birbirimizi tanıma süreci ile devam ediyoruz.

Sıra performans testlerine geldiğinde, sizden koşuda cooper veya 30 dakikalık pist, bisiklette FTP veya 30 dakika zaman karşı, yüzmede 800 metre testlerini istiyoruz. Fiziksel yeterliliğiniz ve ekipmanlarınıza göre karar verilen bu testlerin sonrasında sizler için gerçekçi hedefler belirliyor ve bu hedeflere ulaşmanız için antrenman Online Coaching kapsamında planlarınızı oluşturuyoruz. A-B-C yarışlarınızı seçiyor ve antrenmanlara başlıyoruz.

Siz antrenmanlarınızı tamamlarken biz de tüm bu süreci Training Peaks uygulaması üzerinden takip ediyor, sonuçlarınızı analiz ederek gerekli program güncellemelerini yapıyoruz. 8-10 haftalık süreçlerde yeni testler yaparak gelişiminizi görüyor ve antrenman programlarını buna göre yeniliyoruz.

Online Coaching boyunca da YBK olarak WhatsApp üzerinde oluşturduğumuz 3 farklı iletişim kanalına dahil oluyorsunuz. Ana iletişim grubu tüm genel iletişimin kurulduğu grup, info grubu ise sadece antrenörlerimiz tarafından bilgi paylaşılan grup. Son olarak market grubunda ise kendi aramızda ikinci el alışveriş yapıyoruz ve böylece sporcularımız  da eksik ekipmanlarını temin ediyor.

Bizimle çalışmak için yanımızda olmanıza gerek yok. YBK Online Coaching sizin yanınızda!

Select your currency