HAKKIMIZDA

Yüzbinkoş Spor Kulübü - Triatlon, Yüzme, Koşu ve Bisiklet Eğitimleri

Türkiye’nin ilk online triatlon kulübü olan YüzBinKoş Spor Kulübü, 2014 yılında kurulmuştur. Özgür Aksaman ve Göksen Çınar tarafından kurulan YüzBinKoş, kurulduğu tarihten bugüne kadar 500’e yakın sporcuya eğitim vermiş, yüzlerce IronMAN ve IronMAN 70.3 finisher yetiştirmiştir. Bununla birlikte kulüp bünyesinde yüzme, bisiklet ve atletizm branşlarında da bağımsız eğitim programları yer almakta olup, bu programlardan çıkan yüzlerce sporcu yerel ve uluslararası birçok müsabakada yarışmıştır.

18 kişilik eğitmen kadrosu ile hizmet veren kulübümüz, 2018 yılından itibaren altyapıya da yönelerek, altyapı eğitim programlarını hayata geçirmiştir. Tüm antrenörlerimiz akademik altyapıya sahip olup, altyapı programlarını düzenleyebilecek ve koordine edebilecek pedagojik eğitimlerimiz de mevcuttur.

Dünya şampiyonlukları bulunan ve milli takım antrenörlüğü yapmış eğitim kadromuz ile birlikte en büyük hedefimiz başta triatlon sporu olmak üzere, dahil olduğumuz tüm branşlarda başarılı sporcular yetiştirmektir.

YÜZLERCE IRONMAN FINISHER

4 FARKLI BRANŞTA YÜZLERCE SPORCU!